Śmieci jednak droższe

10 1 784

I N F O R M A C J A

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Jubilatka” w Makowie Mazowieckim informuje, że w dniu 27.05.2021 roku (czwartek) na sesji Rady Miejskiej została podjęta uchwała w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości miesięcznie 32,00 zł od osoby zamieszkującej daną nieruchomość oraz w przypadku braku zbierania odpadów w sposób selektywny opłata będzie wynosiła 64,00 zł. miesięcznie od osoby.

Nowe stawki wchodzą w życie z dniem 01.07.2021r.

Pytania i wątpliwości prosimy kierować do Burmistrza Miasta pod numer telefonu (0-29) 71 71 002 lub Radnych Rady Miejskiej.

Z poważaniem,

Katarzyna Ciesielska

Prezes Zarządu

SM L-W „Jubilatka”


Nagranie z Obrad Rady Miasta z dnia 27.05.2021 dostępne pod adresem:

https://transmisjaobrad.info/videos/2136/xxix-sesja-rady-miejskiej-w-makowie-mazowieckim


Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Bronek mówi

  Nie dość że segregujemy za nich to jeszcze 15% podwyżki przywalą. Masakra jakaś

  1. Adam mówi

   Burmistrz twierdzi że mówiąc nie nic się nie zbuduję. Przypomnę burmistrzowi jak kilka lat temu powiedział nie i bez uprzedzenia rodziców zlikwidował oddział zerówki przy SP nr2. Przy czym potraktował rodziców jak śmieci i nie znalazł dla nich czasu kiedy chcieli z nim o tym porozmawiać. 😪

 2. Niepocieszony Tom Tomek mówi

  Za było 9 radnych. Ciekawe? Mają darmową siłę roboczą (osoby, które mają „odróbek”) i ciągle miastu mało i mało.

  1. Janek mówi

   Za było 8 radnych, 3 przeciw i 4 się wstrzymało

 3. Zasmucony mówi

  Panowie radni, którzy przeciwstawili się Panu burmistrzowi – brawo WY. Wbrew temu co mówi Pan burmistrz nie jesteście oportunistami a po prostu dbacie o dobro mieszkańców. Szkoda że jest Was tak niewielu.

  1. Janek mówi

   Dziękuję za miły komentarz . Burmistrz z mównicy często atakuje , szczególnie tych którzy się jemu przeciwstawiają.

 4. OBIEKTYWNY mówi

  Też nie mogę wejść na tą stronę. W wyszukiwarce grobów jest tylko wietnamska reklama napojów. Może ktoś z Kocham Makow odpowie.

 5. Wojtek mówi

  Burmistrz tak pięknie operował cyframi mówiąc że one nie kłamią aż radny Sawicki był zachwycony że ludzie mają taki dryg do matematyki. Ciekawe tylko dlaczego omawiając budowę małej elektrowni i farmy fotowoltaiczne o cyfrach nie wspomniał słowem. Czyżby dlatego że cyfry nie kłamią i radni poznaliby prawdę

 6. Czytelnik mówi

  Te władze tylko podwyższają. Mieszkańcom koszty a sobie dochody. Brawa dla odważnych radnych którzy poszli pod prąd i nie zgodzili się na droższe śmieci.

 7. OBIEKTYWNY mówi

  A tak po chłopsku to bym powiedział. A co nie widziały gały jak głosowały. A teraz stękają. Burmistrz ma ostatnią kadencję to możecie sobie krzyczeć ile wejdzie. Cały PSL w regionie.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej