Repertuar Kina MAZOWSZE od 7 lutego

0 1 103

ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka.

Gatunek: Animacja , Fantasy, Komedia
Produkcja: Korea Płd
Czas: 92 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

07-11 lutego godz: 15:00

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1+polski-52701

JUMANJI: NASTĘPNY POZIOM

„Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Gatunek: Familijny, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 123 min.
Sugerowany wiek: 12 lat

2D, DUBBING

07-11 lutego godz: 17:00

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+2-51967

 

BASIA 3

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek, niebawem zagości w kinach. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt. Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu.

Gatunek: Animacja
Produkcja: Polska
Czas: 45 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

08 lutego godz: 11:00

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+4-51863

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej