Poleasingowe komputery za 1/3 ceny

1 1 049

Poleasingowe komputery za 1/3 ceny z bardzo dobrymi parametrami.

NETbis wprowadził do oferty używane komputery pozyskiwane z firm po zakończenia leasingu sprzętu. Są to z zasady urządzenia o wysokich parametrach, bardzo mało używane i w pełni sprawne. Oferta obejmuje czołowych dostawców komputerów takich jak Dell, HP, Fujitsu, Lenovo.

Sprzęt nosi niewielkie ślady użytkowania jest za to z zasady bardzo dobrze wyposażony. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji poprzez dobór procesora, dysku czy pamięci RAM. Zainstalowany szybki dysk SSD gwarantuje komfortowe użytkowanie oraz błyskawiczne otwieranie stron internetowych.

Oferta obejmuje także komputery stacjonarne.

Na komputery udzielana jest 12 miesięczna gwarancja, serwis pogwarancyjny świadczy NETbis.

Branti
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

1 komentarz
  1. zainteresowany mówi

    NETbis wprowadził do oferty używane komputery pozyskiwane z firm po zakończenia leasingu sprzętu. Są to z zasady urządzenia o wysokich parametrach, bardzo mało używane i w pełni sprawne.

    HAHA. ciekawe jakie to firmy. przecież każde szanowane firmy korzystają tylko i wyłącznie z komputerów. To moje pytanie brzmi czy naprawdę mało używane były te sprzęty czy tylko jest to podpucha dla klientów.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej