Pieszy potrącony na pasach

0 4 903

Pieszy potrącony na pasach 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Makowie Maz. na ul. Mickiewicza w sobotę około godz. 22:25

Policjanci z KPP w Makowie Mazowieckim ustalają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę 25 stycznia około godz. 22:25 na ulicy Mickiewicza w Makowie Mazowieckim.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 25-letni mieszkaniec powiatu makowskiego kierujący Audi A4 potrącił prawidłowo przechodzącego przez przejście dla pieszych 34-letniego mieszkańca Makowa Mazowieckiego.

Potrącony pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący Audi A4 był trzeźwy.

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego
Wypadek miał miejsce w dwa dni po policyjnej akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Policjanci przeprowadzali ją w czwartek 23 stycznia. Akcja miała na celu miały na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych. Policjanci reagowali na wykroczenia popełniane przez pieszych, rowerzystów, czy motorowerzystów, jak również kierujących pojazdami, którzy nieprawidłowym zachowaniem na drogach powodują zagrożenie.
Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze ujawnili jedno wykroczenie, które zostało popełnione przeciwko bezpieczeństwu pieszych.
Jak się okazuje, mimo apeli i policyjnych akcji wypadki z udziałem pieszych zbierają śmiertelne żniwo, a wielu przechodniów i rowerzystów starcie z pojazdem przypłaca zdrowiem.
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej