Kiedy zakończy się remont ulicy Moniuszki?

1 825

Kiedy zakończy się remont ulicy Moniuszki? 

Remont ulicy Moniuszki przedłuża się. Co gorsza, na miejscu nie widać pracowników. Prace miały być zakończone do końca października.  Później wykonawca zapewniał, że zdąży do połowy listopada.  Listopad ma się ku końcowi, zima za pasem, a na remontowanej ulicy nic się nie dzieje.

– Nakładamy karę na wykonawcę, interweniujemy, ale tylko tyle możemy zrobić – powiedział nam Ryszard Sobieraj, kierownik Rejonu Przasnysz GDDKiA. – Mamy wprawdzie zapewnienie, że remont zostanie ukończony do końca listopada, ale nie wiem, czy ten kolejny już termin zostanie dotrzymany.

Z innych źródeł dowiedzieliśmy się, że wykonawca, czyli Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „OSTRADA” sp. z o.o., ma problemy finansowe. Na stronie Biura Prawnego i Windykacji Należności Hadyński Inkaso znaleźliśmy informację, że OSTRADA jest zadłużona, a wierzytelności firmy można kupić.

http://hadynski.pl/przedsiebiorstwo-robot-drogowo-mostowych-ostrada-sp-z-oo,743?gclid=Cj0KCQiA2vjuBRCqARIsAJL5a-JcDKJoPldBMX2NsJtZA9OjuTaub-R6dZBf6TBBmu-pmKkfuIVuf-IaAnMfEALw_wcB

W tej sytuacji trudno być optymistą, jeśli chodzi o przewidywanie terminu zakończenia pracy na ulicy Moniuszki.

Na zdjęciach: ulica Moniuszki na wysokości cmentarza.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej