Kiedy zakończy się remont ulicy Moniuszki?

1 1 662

Kiedy zakończy się remont ulicy Moniuszki? 

Remont ulicy Moniuszki przedłuża się. Co gorsza, na miejscu nie widać pracowników. Prace miały być zakończone do końca października.  Później wykonawca zapewniał, że zdąży do połowy listopada.  Listopad ma się ku końcowi, zima za pasem, a na remontowanej ulicy nic się nie dzieje.

– Nakładamy karę na wykonawcę, interweniujemy, ale tylko tyle możemy zrobić – powiedział nam Ryszard Sobieraj, kierownik Rejonu Przasnysz GDDKiA. – Mamy wprawdzie zapewnienie, że remont zostanie ukończony do końca listopada, ale nie wiem, czy ten kolejny już termin zostanie dotrzymany.

Z innych źródeł dowiedzieliśmy się, że wykonawca, czyli Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „OSTRADA” sp. z o.o., ma problemy finansowe. Na stronie Biura Prawnego i Windykacji Należności Hadyński Inkaso znaleźliśmy informację, że OSTRADA jest zadłużona, a wierzytelności firmy można kupić.

http://hadynski.pl/przedsiebiorstwo-robot-drogowo-mostowych-ostrada-sp-z-oo,743?gclid=Cj0KCQiA2vjuBRCqARIsAJL5a-JcDKJoPldBMX2NsJtZA9OjuTaub-R6dZBf6TBBmu-pmKkfuIVuf-IaAnMfEALw_wcB

W tej sytuacji trudno być optymistą, jeśli chodzi o przewidywanie terminu zakończenia pracy na ulicy Moniuszki.

Na zdjęciach: ulica Moniuszki na wysokości cmentarza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Bohdan mówi

    To robi się coraz ciekawiej. Od ponad miesiąca tłuczemy nasze samochody na zerwanym asfalcie i wysokim krawężniku przy wjeździe na cmentarz. Jeżeli GDDKiA nie zapłaciła awansem za te roboty to powinna w trybie b. pilnym wziąć drugiego wykonawcę, który by dokończył wylanie asfaltu.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej