Asp.szt. Dariusz Popiołek wicemistrzem Polski

4 332

Asp.szt. Dariusz Popiołek z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim został wicemistrzem Polski na prawą rękę w XX mistrzostwach w siłowaniu. Zawody odbyły się 5-6 września w Koszalinie, a uczestniczyło w nich ponad 200 zawodników z całej Polski.

W miniony weekend (5-6 września) w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski  w siłowaniu na rękę. Po rozegranych zawodach, w których uczestniczyło ponad 200 sportowców z terenu całego kraju, asp.szt  Dariusz Popiołek, dyżurny makowskiej komendy  na prawą rękę w kategorii masters 105 kg zdobył srebrny medal. Ponadto pod koniec sierpnia na zamku Gniew odbyły się ogólnopolskie zawody w siłowaniu na rękę, w których funkcjonariusz zdobył w kategorii senior 105 kg oraz masters na prawą rękę złoty medal. Dodatkowo zdobył dwa medale srebrne w kategoriach senior 105 kg  na lewą rękę  oraz open na prawą rękę.

Asp.szt. Dariusz Popiołek  jest policjantem, który doskonale potrafi pogodzić swoją sportową pasję z policyjną służbą. Sukcesów nie byłoby bez ciężkich treningów, dzięki którym jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Dariusz trenuje kilka razy w tygodniu pod opieką swojego trenera Mariusza Chodyna, wicemistrza świata 2019 roku na lewą i prawą rękę.

Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: sierż. Katarzyna Pstrągowska

Żródło: KPP Maków Mazowiecki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej