Apel o pomoc dla małej Zosi

"Ze łzami w oczach piszę tą wiadomość ... nigdy nie spodziewałam się, że będę znajdować się w życiu w tak ciężkiej sytuacji prosząc Wszystkich Ludzi dobrej woli o pomoc.

8 124

„Ze łzami w oczach piszę tą wiadomość … nigdy nie spodziewałam się, że będę znajdować się w życiu w tak ciężkiej sytuacji prosząc Wszystkich Ludzi dobrej woli o pomoc. 

Moja 11-miesięczna córka jest śmiertelnie chora na rzadko występujący nowotwór . Prawie miesiąc temu nasz świat się zawalił słysząc z ust lekarza, że Zosia ma nowotwór złośliwy który zaatakował jej oba oczka… Siatkówczak jest bardzo podstępny i nieprzewidywalny,  a do tego rozwija się w zastraszającym tempie..

Lewe oko jest na tyle zajęte, że córka straciła wzrok, w prawym chociaż także występuje guz to jeszcze widzi, ale nie wiadomo na jak długo. Boimy się że za chwilę pojawią się przerzuty do innych narządów i rak zabierze nam dziecko. 

Zosia jest już po dwóch cyklach chemioterapii ogólnej, która zrobiła okropne spustoszenie w jej małym organizmie, a niestety tylko w minimalnym stopniu wpływa na występujące guzy.. 

Jedynym naszym ratunkiem jest leczenie w USA u dr Abramsona. Leczenie, które jest horrendalnie drogie, opiewające na kwotę ponad 1 miliona zł (nadal czekamy na szczegółowy kosztorys z kliniki) dlatego bardzo proszę Wszystkich Państwa o wsparcie i pomoc … Każda złotówka ma znaczenie…  A jeśli nie możecie wpłacić to chociaż udostępnijcie mój post dalej.

Poniżej wrzucam link do strony Zosi na Facebooku, jeśli ktoś chce być na bieżąco z informacjami oraz link do zbiórki w fundacjach. https://www.facebook.com/Ma%C5%82a-Zosia-ma-raka-Pom%C3%B3%C5%BC-pokona%C4%87-jej-siatk%C3%B3wczaka-107960297702594/

https://www.siepomaga.pl/oczy-zosi

https://dzieciom.pl/podopieczni/37933?fbclid=IwAR1LcRHjI9gC2qnuE5mfHfqEYwvxQb6GBwexP4fDHXMkmJGL7TpOaAyXoBM

Zapraszamy również na bardzo atrakcyjne licytacje dla mojej córki: „Licytacje dla Zosi Pawłowskiej” na Facebooku, które codziennie są aktualizowane o nowe przedmioty. 

Z wyrazami szacunku i bólem serca, 

Beata i Jacek Pawłowscy, rodzice Zosi 

Akcję popierają m.in. Jacek Brzostek, Dorota Sołtysińska, Elżbieta Modzelewska, Halina Trela, Ewa Dobrzyńska.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej