Mieszkaniec powiatu makowskiego wpadł z narkotykami

2 7 872

Makowscy policjanci prowadzą nieustanne działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie osób mających związek z przestępstwami narkotykowymi. Z poniesieniem odpowiedzialności karnej muszą liczyć się wszyscy posiadający substancje zabronione, jak również udzielający lub handlujący tego typu środkami zabronionymi.

 

Nie inaczej będzie z mężczyzną, zatrzymanym w sobotę przez policjantów z Zespołu Potrolowo-Interwencyjnego makowskiej komendy. Policjanci podjęli interwencję w stosunku do 34-letniego mieszkańca powiatu makowskiego. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, co  wzbudziło podejrzenia mundurowych. Policjanci podczas przeszukania auta znaleźli dwie fiolki z zawartością  białego proszku oraz metalowy pojemnik z  suszem roślinnym.  Analiza potwierdziła, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz amfetamina. Podejrzany 34-latek został zatrzymany. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP w Makowie Mazowieckim

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Ksenofob mówi

    Co się dzieje z takim skonfiskowanym towarem?

    1. ja mówi

      Na komisariacie dobrze się bawią,albo towar znów trafia do obiegu.(ponoć małe zarobki)

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej