Wynajmij apartament i wpadaj do Gdyni na Festiwal Kultur Globaltica!

0 652

Masz plany na lipiec? Nie? To świetnie! Proponujemy przyjazd do Gdyni na największy Festiwalu Kultur Świata w kraju! Globaltica obędzie się w dniach 14-16 lipca. Nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny!

Globaltica to jedna z najważniejszych w Trójmieście i w całej Polsce imprez poświęconych muzyce world. W tym roku na scenie wystąpią grupy prezentujące różne gatunki muzyczne. Usłyszymy Damir Imamovic Trio, który przeniesie nas w świat „sevdah”, czyli tradycyjnego gatunku muzyki ludowej pochodzącej z Bośni i Hercegowiny. Bab L’ Bluz, to z kolei nowe spojrzenie na muzykę Maroka. Kolumbijski styl ludowy „jo ropo”, zaprezentuje zespół Cimarrón. Ta muzyka to niezwykła mieszanka ich rdzennych korzeni z historycznymi wpływami andaluzyjskimi i afrykańskimi. Zespół był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy. Polskie korzenie reprezentować będzie Kapela Brodów, która wykonuje utwory świeckie i religijne z obszaru Pierwszej Rzeczypospolitej przenosząc słuchaczy w niezwykły muzyczny świat.

Wydarzenie prezentuje także twórczość z innych dziedzin, takich jak literatura, sztuki plastyczne, fotografia czy film. W festiwalowym miasteczku organizatorzy przygotowali strefy: „Zasilania umysłu”, „Miasteczka społecznego” oraz „Miasteczka kupieckiego”. Nie zapomniano o najmłodszych. Przecież to impreza dla wszystkich pokoleń. Globaltica Kids to warsztaty, zajęcie i atrakcje przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Wszystko odbywa się w otoczeniu parkowym w Parku Kolibki w Gdyni, wśród drzew i zieleni, co potęguje niesamowity klimat imprezy. Przestrzeń staje się otwarta na różnorodność kulturową, jednocześnie zapewniając świetną zabawę.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://billberry-apartments.pl/pl/blog/globaltica-2022

Bawiąc się na festiwalu nie można zapomnieć, jak ważny jest komfort i wygoda noclegu, nawet, gdy dzień jest spędzany bardzo aktywnie. Tym bardziej, nocleg powinien być na wysokim poziomie. Przyjeżdżając na wydarzenie dobrze mieć zapewnione komfortowe warunki mieszkaniowe: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdansk-wynajem

BillBerry Apartments w Gdyni proponuje rewelacyjne apartamenty w przystępnej cenie. Lokalizacja idealna na wakacje, w centrum miasta lub przy gdyńskiej marinie. To, co wyróżnia ich ofertę od podobnych na rynku, to pięknie zaprojektowane wnętrza, w których można miło spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi lub samemu, odpocząć i zrelaksować się. Mieszkania BillBerry są w pełni wyposażone i umeblowane. Świeża pościel, ręczniki, naczynia i wszelkiego rodzaju sprzęty domowe, w tym: pralka, suszarka do włosów, żelazko, pomogą w funkcjonowaniu. Luksusowa łazienka pozwoli na domowe SPA i relaks po całym dniu.

Festiwalowe koncerty Globaltica stają się całymi wydarzeniami, do których odpływa się później wspomnieniami.  Elektryzujące dźwięki i rytmy, gra świateł i barw pozostaje w pamięci na długo. Podobnie jest z BillBerry Apartments, do których aż chce się wracać. Do zobaczenia!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej