Wygrany sparring Makowianki – Makowianka – Ostrovia 3:1

0 1 122
W meczu sparingowym rozegranym w sobotę 11 lipca na stadionie w Makowie Mazowieckim, Makowianka pokonała Ostrovię Ostrów Mazowiecką 3-1 (0-0).

Do przerwy Makowianka miała wyraźną przewagę, lecz nie potrafiła potwierdzić tego zdobyciem bramki. Druga połowa meczu rozpoczęła się od bramki dla gości, którzy w 47 minucie spotkania objęli prowadzenie.

W 10 minut później był już remis. Wyrównującą bramkę zdobył Krzysztof Pustoła.

W drugiej części, z biegiem czasu zawodnicy Makowianki znowu przejmowali inicjatywę i gra toczyła się pod dyktando naszej drużyny, która szybko operując piłką zmusiła rywala do biegania. Dobrze przygotowani kondycyjnie piłkarze MKS-u objęli prowadzenie w 85 minucie spotkania po kapitalnym strzale Patryka Koczary z rzutu wolnego.

Niespełna 5 minut później drużyna z Makowa dołożyła trzecią bramkę z rzutu karnego (Krzysztof Pustoła) i mecz zakończył się zwycięstwem 3-1.

MKS Makowianka Maków Mazowiecki – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 (1-0)
Bramki dla MKS: Krzysztof Pustoła 57, 89(k), Patryk Koczara 85

Na zdjęciu: piłkarze MKS Makowianka w aktualnym składzie przed sobotnim meczem. Fot. Grażyna Myślińska