Wędkarze zamknęli sezon zawodami o puchar starosty

0 364

Wędkarze zamknęli sezon zawodami o puchar starosty.

Przy pięknej słonecznej pogodzie wędkarze pożegnali sezon zawodami o puchar starosty makowskiego Zbigniewa Deptuły.

Zwycięzcą zawodów okazał się Rafał Święcki. Złowił ryby o łącznej wadze 5 510 g. Drugie miejsce zajął Piotr Święcki, którego połów ważył 5 350 g. Trzecie miejsce na podium wywalczył Krzysztof Kuźma – 3 830 g złowionych ryb.

Wszyscy trzej zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary.

Krzysztof Kuźma zajął wprawdzie trzecie miejsce, ale złowił największą rybę zawodów i dodatkowo otrzymał z tej okazji statuetkę.

Większość złowionych ryb stanowiły ukleje, złowiono też kilka karpi. Wszystkie złowione ryby po zważeniu całe i zdrowe wróciły do zalewu.

Organizatorem zawodów było Koło 69 Miasto i starostwo powiatowe, a głównym sędzią Jan Kubaszewski.