W Makowie powstanie sklep Dino

4 9 245

Już niebawem w Makowie Mazowieckim rozpocznie się budowa kolejnego marketu – tym razem sklep sieci Dino. Przygotowania już trwają, market ma powstać przy ulicy Krótkiej. Na stronie firmy znajduje się ogłoszenie o rekrutacji do pracy w markecie w Makowie.

Sieć sklepów spożywczych Dino została założona w 1999 roku przez Tomasza Biernackiego. Obecnie jest to spółka akcyjna notowana na GPW. Wartość firmy wzrosła (od momentu debiutu) przez 3 lata o ponad 300%.

O sklepie Dino mówiło się już prawie dwa lata temu https://makowonline.pl/czy-w-makowie-bedzie-sklep-dino/ ale w poprzedniej lokalizacji nie udało się uzyskać koniecznych zgód.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Jan mówi

  No i bardzo dobrze, może nareszcie zrobią nawierzchnie na ul. Krótkiej, bo odkąd isnieje, to nic nie było robione. Same wyboje, nie można dojechać do psesji.

 2. Makowiak mówi

  słaba lokalizacja,

 3. Makowiak mówi

  Słaba lokalizacja, większości mieszkańców wygodniej robić zakupy blisko centrum gdzie z większości osiedli dojdziemy pieszo. Moje pytanie: dlaczego Przasnysz i Pułtusk doczekali się galerii?

 4. Mieszkaniec ul. Krotkiej mówi

  Maków tez sie doczekal galerii nawet dwoch xD gdzie zrobili jakies przychodnie czy fryzjerow pozdro wariat

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej