Ulica Moniuszki czeka na odbiór

1 1 875

Ulica Moniuszki czeka na odbiór 

Wprawdzie remont ulicy Moniuszki dobiegł końca, ale jeszcze nie dokonano odbioru technicznego. Jakość prac sprawdzi wcześniej komisja – powiedział nam Ryszard Sobieraj, kierownik Rejonu Przasnysz GDDKiA.

Przy okazji rozmowy przekazaliśmy uwagę naszego Czytelnika, dotyczącą jakości prac. Nasz Czytelnik napisał

„Krawężnik w bramie wjazdowej na cmentarz wystaje około 6-8 cm powyżej asfaltu a 1 krawężnik  w środku jest  przekrzywiony. Nawet kostka brukowa za krawężnikiem jest poniżej. Oglądałem w pobliżu inne podjazdy i nic takiego nie ma.
Krawężniki równo stykają się z asfaltem i kostką brukową i nie ma żadnego uskoku”.

– Na pewno przy okazji kontroli jakości prac przyjrzymy się temu miejscu, sprawdzimy zresztą wszystkie wyremontowane odcinki – zapewnił nas pan Ryszard Sobieraj.

– A na ostateczny odbiór inwestycji trzeba jeszcze poczekać, ponieważ do ukończenia pozostał odcinek drogi aż do wysokości Chrzanowa. Dopiero po zakończeniu robót oraz kontroli jakości będziemy mogli uznać tę inwestycję za zakończoną.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Bohdan mówi

    Serdecznie dziękuję Pani Grażyno z skuteczną interwencję. Wjazd został poprawiony.
    Pozdrawiam

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej