Turniej FIFA 2020 w Czerwonce

0 3 242

Turniej FIFA 2020 w Czerwonce 

3 lipca w Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce odbył się Turniej FIFA 2020 na PS4. W rozgrywkach wzięło udział osiem osób, które rywalizowały ze sobą wylosowanymi wcześniej drużynami.

Zawodnicy, którzy zgłosili swój udział w zawodach zostali podzieleni na dwie grupy, z których do półfinałów awansowało po dwóch najlepszych. W meczu o trzecie miejsce o wygranej zdecydowały rzuty karne. W regulaminowym czasie gry było 2: 2, a w rzutkach karanych Aleksander Kacprzykowski pokonał 5: 4 Łukasza Reczka. W finale Jakub Olkowski wygrał 3: 0 z Adamem Krupińskim. Najlepsi zawodnicy w nagrodę otrzymali puchary.

Wejdź w fascynujący świat gier online i odkryj niesamowite możliwości w kasynie 888starz. To miejsce, gdzie zabawa i szansa na duże wygrane spotykają się w doskonałej harmonii. Czekają na Ciebie niezapomniane emocje i niezrównane doznania w kasynie 888starz. Przekonaj się sam, dlaczego 888starz jest jednym z najlepszych kasyn online.

Źródło i zdjęcia: Grzegorz Łuniewski, Urząd Gminy w Czerwonce. Informacja powjawiła się na stronie UG w Czerwonce 6.08.2020 r.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej