Szpital w Makowie Mazowieckim znów działa normalnie

1 3 358

Szpital w Makowie Mazowieckim znów działa normalnie 

W połowie tygodnia makowski szpital wznowił normalną działalność: wykonywane są planowe zabiegi i operacje, przyjmowane są także ofiary wypadków. Ognisko koronawirusa zostało wygaszone i ustały powody ograniczenia działalności.

– Sytuacja na szczęście jest już opanowana. Nie było żadnych nowych zakażeń, a szpital pracuje tak, jak wcześniej – poinformował Jerzy Wielgolewski, dyrektor placówki. – Z dniem 25 sierpnia nasz szpital prowadzi normalną działalność. Ognisko koronawirusa, które mieliśmy wśród pracowników jednego z oddziałów, zostało wygaszone. Z związku z tym ustały powody, dla których zaprzestaliśmy przyjęć planowych pacjentów

Branti
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

1 komentarz
  1. Niki mówi

    A SOR?Ratownik z dodatnim wynikiem na kwarantannie . Reszta personelu w rozsypce . Na kwarantannie ratownik z ujemnym wynikiem, że niby z kontaktu. Pobierany wymaz u ratownika podejrzanego o wirusa . Trzy razy!
    Pytanie do sanepidu: Dlaczego to nie sanepid pobiera wymazy ,tylko przypadkowe osoby . ? Jednoczesnie na kwarantannie nie jest osobą, która miała bezpośredni kontakt z zarazonym ratownikiem. Mamy w Makowie wciąż święte krowy . Nie do ruszenia .

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej