Spotkanie z ministrem Henrykiem Kowalczykiem

1 3 171

Spotkanie z ministrem Henrykiem Kowalczykiem 

W poniedziałkowym (2.09.) spotkaniu z ministrem Henrykiem Kowalczykiem, które odbyło się w Sali kina „Mazowsze”, wzięło udział niespełna 100 osób.

Minister Kowalczyk mówił o proekologicznych programach rządowych– „Czyste powietrze” oraz nowym programie rządowym „Mój prąd”. Zachęcał też do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

W części poświęconej na pytania i odpowiedzi mowa była o komunikacji autobusowej, możliwościach doprowadzenia gazociągu do Makowa, zbiornikach retencyjnych. Minister Kowalczyk wyjaśniał, że tylko niektóre ze zgłaszanych problemów leżą w jego kompetencjach – znaczna część spraw poruszanych przez uczestników spotkania leży bowiem w wyłącznych kompetencjach samorządów lokalnych.

W spotkaniu brali także udział kandydatka PiS do Sejmu, Barbara Rogalska i wiceminister rolnictwa Rafał Romanowski. Barbara Rogalska w krótkim wystąpieniu zaprezentowała swój program wyborczy, minister Romanowski nie zabierał głosu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Anonim mówi

    Nie polecam Pani Rogalskiej 🙂

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej