Śmiertelny wypadek w Czerwonce

3 5 232

Śmiertelny wypadek w Czerwonce  

48-letni mieszkaniec powiatu makowskiego uderzył w przyczepę przypiętą do ciągnika rolniczego, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 17 sierpnia po godzinie 23. w miejscowości Czerwonka.

O zdarzeniu poinformowała sierż. Katarzyna Pstrągowska z KPP w Makowie Maz.

„Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 17 sierpnia po godzinie 23. w miejscowości Czerwonka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 48-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, kierujący pojazdem marki mazda po tym jak uderzył w przyczepę przypiętą do ciągnika rolniczego, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu”.

Zdjęcie:  KPP Maków Maz.

 

Branti
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

3 Komentarze
 1. Aga mówi

  A czy przyczepa przypięta do ciągnika rolniczego miała oświetlenie?
  Bo pełno bezmozgowych rolników jeździ nawet nie używając kierunkowskazów.

 2. Kasia mówi

  W przypadku śmiertelnego zdarzenia komunikacyjnego należy pamiętać, iż rodzinie osoby zmarłej, należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

 3. obiektywny mówi

  Kasia naganiacz

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej