Repertuar Kina MAZOWSZE od 6 marca

5 1 315

BAYALA I OSTATNI SMOK

Czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek dopóki podstępna królowa Ophira nie porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy.

Gatunek: Animowany, Przygodowy
Produkcja: Niemcy, Luksemburg
Czas: 85 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

06-10 marca godz: 15:00

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1+polski-52827


SWINGERSI

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian, w pogoni za nowymi followersami i lajkami, jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska, Łotwa
Czas: 90 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D

06-07 marca godz: 17:00 / 19:30
08 marca godz: 19:30
09-10 marca godz: 17:00 / 19:30

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+2-52931

MIŚ BAMSE I SUPER MIÓD

Bamsiemu zabrakło magicznego miodu, dzięki któremu może być najsilniejszym zwierzakiem w wiosce. Jego przyjaciele wyruszają więc w niebezpieczną podróż, by odnaleźć sekretny składnik tej niezwykłej mikstury.

Gatunek: Animacja, Familijny
Produkcja: Szwecja
Czas: 65 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

07 marca godz: 11:00

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1+polski-49938

MAŁE KOBIETKI

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami sprawuje samodzielnie ich matka, Marmee. Marmee wyraźnie wyprzedza swoją epokę, wpajając dziewczynkom ideały wolności i namawiając je, by znalazły własną drogę w życiu.

Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA
Czas: 135 min.
Sugerowany wiek: 12 lat

2D, NAPISY

08 marca godz: 17:00

Zwiastun: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1-50979

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Ada mówi

  Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się posmiać udać się na Swingersów 😉 Bardzo fajna komedia, dzięki której można zmienić zdanie na niektóre sprawy ;))

 2. jula mówi

  Wybieram sie na Swingersów, uwielbiam Koterskiego 😀 i jestem mega ciekawa roli Oświecińskiego 😀

 3. Anima44 mówi

  Oglądałam Swingersów w miniony weekend, całkiem dobra komedia. Sala była pełna ludzi i nie czuć było żenady, chociaż temat jak na komedię dość trudny. Polecam

 4. stewia mówi

  bardzo lubię Joanne Liszowską, dla mnie to kobieta doskonała. Dla mnie m.in. poszłam na Swingersów. Bardzo fajny film, koniecznie musicie zobaczyć.

 5. Julka mówi

  Fajna komedia, dobry pomysł na odreagowanie , nie tylko do Pan:)

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej