Repertuar Kina MAZOWSZE od 30 CZERWCA

0 406

SPIDER-MAN: POPRZEZ MULTIWERSUM

“Spider-Man: Across the Spider-Verse” (Part One) jest kontynuacją filmu z 2018 roku „Spider-Man Universum”, który cieszył się popularnością widzów na całym świecie i zarobił 375 mln dolarów. Film został nagrodzony Oscarem® dla najlepszej animacji.

Gatunek: Animowany, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 137 min
Sugerowany wiek: 7 lat

2D, DUBBING

30 czerwca godz: 17:00
01-03 lipca godz: 17:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hzFN1lY3oKg

RYSIEK SUPERWRÓBEL

Pora kończyć afrykańskie trele i wracać do domu! Wróbel Rysiek, wychowany przez rodzinę bocianów marzy o tym, by poprowadzić stado. Niestety, ta zaszczytna i odpowiedzialna misja przypada komuś innemu. Rysiek nie może się z tym pogodzić i opuszcza stado. W pojedynkę wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i przygód. Wkrótce spotyka wróblicę Sonię, przetrzymywaną przez chciwego pawia Zamano. By ją uwolnić, nasz superwróbel musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć bezcenny klejnot. Wymaga to nie tylko zgranej drużyny i wzajemnego zaufania, lecz przede wszystkim umiejętności nabytych od bocianów. Spryt i odwaga znów pomogą małym wróblom osiągać wielkie cele!

Gatunek: Animowany, Familijny, Przygodowy
Produkcja: Niemcy, Belgia, Norwegia
Czas: 85 min
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

07-10 lipca godz: 16:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=JSOZyazhqUM


TRANSFORMERS: PRZEBUDZENIE BESTII

Akcja filmu “Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze widzów w podróż dookoła świata. Do odwiecznej wojny między Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony. Reżyserem fimu jest Steven Caple Jr. W filmie zobaczymy: Anthony’ego Ramosa i Dominique’a Fishbacka.

Gatunek: Science-Fiction, Sensacyjny
Produkcja: USA
Czas: 127 min
Sugerowany wiek: 12 lat

2D, DUBBING

07-10 lipca godz: 18:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=gR-hETOz-QM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej