Repertuar Kina MAZOWSZE od 20 Stycznia

0 195

ŚLUB DOSKONAŁY

Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową. Gdy nastaje dzień ślubu, rusza prawdziwa lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba . Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z opresji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne. Wkrótce okaże się, że tu każdy ma coś do ukrycia. Ten dzień zaczyna niebezpiecznie zapowiadać się jak największa katastrofa w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka, wedding planerki i wszystkich dookoła. Tarapaty, jakie ich czekają i wykaraskanie się z nich wydawać się będą niemożliwą woltą. A nawet jeśli im się uda, będzie to tylko sekunda ciszy przed burzą i preludium do tego, co jeszcze ich czeka. Jedno wydaje się pewne: o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić. Tylko pytanie… czy tak, jak chciała mamusia?
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Czas: 97 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D

20-23 stycznia godz: 19:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=TjNaXcEMPaA


KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE


Nadchodzi sequel nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. Film zarobił na całym świecie ponad 550 milionów dolarów. Kontynuacja Dreamworks Animation pod tytułem „Kot w butach. Ostatnie życzenia” zostanie wyreżyserowana przez Joela Crawforda i wyprodukowana przez Marka Swifta. Głosu tytułowemu kotu ponownie użyczy nominowany do Oscara® Antonio Banderas. Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 100 min.
Sugerowany wiek: 6 lat

2D, DUBBING

20 stycznia godz: 15:00 / 17:00
21 stycznia godz: 15:00 – Kino przyjazne sensorycznie
21 stycznia godz: 17:00
22-23 stycznia godz: 15:00 / 17:00
27-28 stycznia godz: 17:00
30 stycznia godz: 17:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=mGmNFtrIK-8
TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA

Akcja „Terrifier 2. Masakra w Święta” rozgrywa się w Halloween. Tym razem klaun Art na swoje ofiary upatrzy Siennę (Lauren LaVerra), jej najbliższych, oraz przyjaciół nastolatki. Maniakalny zabójca znowu pokaże swoją prawdziwą bezlitosną twarz i udowodni, że jego okrucieństwo nie zna granic.

Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Czas: 139 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

27-28 stycznia godz: 19:00
30 stycznia godz: 19:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=3uoa0YmF984

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej