Repertuar Kina MAZOWSZE od 14 KWIETNIA

0 355

CO W TRAWIE GRA

Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka Antonina – księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana przez złowrogiego Anteodora – Ket i przyjaciele ruszają jej na ratunek.

Gatunek: Animowany
Produkcja: Chorwacja
Czas: 82 min.
Sugerowany wiek: 4 lata

2D, DUBBING

14 kwietnia godz: 15:00
15 kwietnia godz: 15:00 – Kino Przyjazne Sensorycznie
16-17 kwietnia godz: 15:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=1O1TiULEmx8


ZADRA

„Zadra” nawiązuje do nurtu zapoczątkowanego przez filmy „Jesteś Bogiem” i „Proceder”, ale przedstawia zupełnie nowy rodzaj bohaterki w polskim kinie. Sandra (Magda Wieczorek) to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie, gdzie próbuje przebić się jako Zadra. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, którą może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona.

Gatunek: Muzyczny
Produkcja: Polska
Czas: 88 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D

14-17 kwietnia godz: 17:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=7vzM31hUiKU


NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI

Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci.

Gatunek: Komedia kryminalna
Produkcja: Polska
Czas: 108 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D

14-17 kwietnia godz: 19:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=vr_jBNXvQVM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej