Repertuar Kina MAZOWSZE od 12 MAJA

0 223

DUNGEONS & DRAGONS. ZŁODZIEJSKI HONOR

Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. W filmie w reżyserii Jonathana Goldsteina & Johna Francisa Daley zobaczymy: Chrisa Pine’a, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, oraz Hugh Granta.

Gatunek: Fantasy, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 134 min
Sugerowany wiek: 13 lat

2D, DUBBING

12-15 maja godz: 17:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=fnDrVy4ivxwEGZORCYSTA PAPIEŻA

Oparty na prawdziwych wspomnieniach, film „Egzorcysta papieża” w reżyserii Juliusa Avery’ego opowie o legendarnym, włoskim księdzu Gabrielu Amorth. Amoth przeprowadzał egzorcyzmy dla Watykanu. W roli Amortha zobaczymy Russella Crowe. Amorth, który zmarł w 2016 roku, pozostawił po sobie mnóstwo dodatkowych relacji z egzorcyzmów na całym świecie. Produkcja jest zrealizowana na podstawie książki autorstwa Gabriele Amorth’a. W Polsce ukazała się pod tytułem „Wyznania egzorcysty”.

Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Czas: 94 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

12-15 maja godz: 19:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=IMh5WC7rxkk

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej