Prośba o pomoc pogorzelcom

0 3 110

Prośba o pomoc pogorzelcom

Na stronie
https://zrzutka.pl/aevrp4
pojawił się dramatyczny apel: „Kochani błagam o pomoc w odbudowie spalonego domu!”.

30 września ok. godz. 16.00 w miejscowo Karniewo wydarzyło się jedno z najtragiczniejszych zdarzeń, jakie mogło dotknąć człowieka. Tego późnego popołudnia doszło do pożaru domu rodziny państwa Cesarz.

Płomienie pochłonęły dorobek i oszczędności całego życia. Poległy w gruzach ich dotychczasowe marzenia i cele, stracili swoją ostoję, swój ciepły rodzinny kąt. W obliczu takiej tragedii na nic zdał się trud wkładany w remont domu.

Dzięki Bogu tragedia jaka dotknęła rodzinę wydarzyła się wczesnym wieczorem, brakuje odwagi pomyśleć, co mogło by się stać, gdyby ten pożar wybuchł w nocy. Szybka akcja strażacka skutkowała tym, że spaleniu uległa praktycznie cała góra domu, cały dach z krokwiami, stropami jest do rozebrania. Ponadto hektolitry wylanej wody zalały to, czego nie dotknął ogień.

Dom niestety nie nadaje się w tej chwili do zamieszkania, istnieje ryzyko zawalenia. Dzięki pomocy rodziny, strażaków oraz sąsiadów udało się wynieść część zadymionych i zalanych wodą rzeczy.

W imieniu całej rodziny dziękujemy za pomoc.

Kochani zwracamy się do Was w ważnej i pilnej sprawie – wsparcia dla bliskich mi osób, którzy potrzebują Was, Nas, by przywrócić im marzenia i wiarę w lepsze jutro. Zwracamy się do Was wszystkich o pomoc, każda przekazana złotówka to cegiełka, potrzebna dla Nich w tych trudnych chwilach. Z całego serca ślicznie dziękujemy, wierzymy w wasze wielkie serduszka.

Makowonline dołącza się do tego apelu. Prosimy naszych Czytelników o pomoc dla pogorzelców. Liczy się każda złotówka!
Przypominamy adres, pod który można dokonać wpłaty:

https://zrzutka.pl/aevrp4

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej