Podsumowanie akcji kaskadowego pomiaru prędkości

0 995

Podsumowanie akcji kaskadowego pomiaru prędkości 

21 wykroczeń popełnionych przez kierujących, oraz zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

14 maja trwała ogólnopolska akcja kaskadowego pomiaru prędkości. Miała na celu egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych, stanowiących główne ciągi komunikacyjne kraju.

Pisaliśmy o tym: https://makowonline.pl/trwa-akcja-kaskadowy-pomiar-predkosci/

W działaniach na drogach powiatu makowskiego udział wzięło 6 policjantów makowskiej drogówki. Kaskadowy pomiar prędkości dokonano na drogach krajowych nr K57, K60 oraz na drodze powiatowej 3238W wspólnie z policjantami ruchu drogowego jednostek ościennych tj. KPP Pułtusk, KPP Przasnysz i KPP Ciechanów.

W trakcie działań policjanci ujawnili 21 wykroczeń popełnionych przez kierujących, oraz zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, w tym dopuszczalnych limitów prędkości.

Ilustracja: KPP Maków Maz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej