Pewne zwycięstwo Makowianki na własnym boisku

1 961

Makowianka – Ożarowianka 3:1 (2:1)! W rozegranym w ostatnią sobotę (7.09) meczu piłkarze Makowianki pewnie wygrali z zespołem Ożarowianki Ożarów Mazowiecki i zdobyli 3 cenne punkty.

Początek spotkania nie zapowiadał się dobrze. Pierwszą bramkę zdobyli goście po strzale Stanisława Machnackiego. Nasi piłkarze nie stracili jednak ducha i nadal atakowali. W 35 minucie po strzale Traczewskiego (asysta Majkowski) udało m nam się wyrównać. To dodało otuchy zarówno piłkarzom jak i kibicom. W 6 minut później, w 41. minucie meczu po strzale Tyski (asysta Pustoła) Makowianka objęła prowadzenie. Wynik 2;1 dla Makowianki utrzymał się do przerwy.

Drugą połowę rozpoczęliśmy w nieco zmienionym składzie – za kapitana Złotkowskiego na boisko wszedł Matusiak.

Trener z ławki rezerwowych nawoływał do spokojnej gry. – Potrzebujemy trzech punktów, a nie ładnej gry – przypominał zawodnikom.

Goście również – szczególnie gdy po czerwonej kartce zaczęli grać w osłabieniu – nie kwapili się do ataków.

Gra była nudna aż do 73. minuty, kiedy to po ładnej akcji i asyście Matusiaka trzecią bramkę dla Makowianki zdobył Majkowski, ustalając wynik spotkania na 3:1

Na zdjęciach: MKS Makowianka – Ożarowianka Ożarów Maz., 7.09.2019 r.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.