Pewne zwycięstwo Makowianki na otwarcie sezonu wiosennego

0 2 655

W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej prowadząca w tabeli Makowianka nie dała szans ostatniej w tabeli Wkrze Sochocin. Wynik 8:0 mówi sam za siebie. Niewiele zabrakło do wyniku dwucyfrowego, na przeszkodzie stanął niewykorzystany rzut karny i słupek.

Kronika meczu:

7 minuta, prowadzimy 1-0! Efektowna akcja Majkowskiego prawym skrzydłem i precyzyjne wykończenie Kuby Tyski!!

8 minuta, Majkowski podwyższa prowadzenie na 2-0!

Duża przewaga Makowianki i na przerwę schodzimy z wynikiem 2-0.

Udany początek drugiej połowy, Koczara finezyjnym dośrodkowaniem podwyższa bezpośrednio z rzutu wolnego! 3-0!

52 minuta i 4-0!! Kolejna akcja Majkowskiego prawą stroną i Traczewski wykańcza na raty

Świetne podanie Krzyśka Pustoły i jeszcze lepsze wykończenie Tyski! 56 minuta i prowadzimy 5-0.

58 minuta i 6-0!! Piękna akcja, asysta Tyski i wykończenie Traczewskiego!

60 minuta, Dorocki wchodzi za Ciaka.

75 minuta, Regulski i Maciek Tyska wchodzą za Złotkowskiego i Kubę Tyskę.

80 minuta, Rurka za Kamila Pustołę.

87 minuta, Kolejna asysta Majkowskiego i HAT TRICK Traczewskiego!! 7-0!

90 minuta, Majkowski zdobywa swoją drugą bramkę i w 90 minucie ustala wynik na 8-0!

Makowianka – Wkra Sochocin 8:0