Nowe latarnie na Rynku już świecą

13 4 746

Nowe latarnie na Rynku już świecą. 

Wczoraj mieliśmy okazję podziwiać oświetlony nowymi latarniami Rynek, którego remont zbliża się do końca. Nowe latarnie świecą jasno, można robić zdjęcia bez statywu, światło ma przyjemną dla oka barwę. Rynek w części, na której już położono granitową kostkę, również wygląda imponująco. Przenosi wygląd centrum Makowa do innej ligi.

Na zdjęciach: makowski Rynek w piątek 28 września.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. sorek mówi

  Redakcja wortalu bardzo zorientowana, bo lampy świecą już od mniej więcej początku września. Przynajmniej w południowej części rynku. Ale oczywiście „tuba magistratu” nie może pisać o mieście źle… W naszym mieście potrzebna jest niezależny portal informujący o wszystkim co się dzieje a nie tylko o tym co „z góry” nakazują… Żenada.

 2. Joanna Z. mówi

  Kolego, nie musisz czytać. Informacji możesz szukać wszędzie, gdzie sobie tylko wymarzysz – włącznie z forum TO. Tam to się dzieje!

 3. Annaa mówi

  Przepraszam robi kampanie jak pismejkerzy. Nagadywac i oczerniac wszystko co sie dzieje. Jak to jest i bylo zle a jak teraz bedzie super. Zero regionalnych pomysłów, zero pojęcia co sie z czym je.

 4. kostka mówi

  Panie Sorku, nie denerwuj się. My po wygranych wyborach zniszczymy ich wszystkich. Będą nam z ręki jeść. Dzięki Bogu Pan jest nieskazitelnie czysty i uczciwy i w takich ludzi wierzymy. Maków potrzebuje mężów stanu takich jak pan, którzy poprowadzą do rozwoju i szczęścia wspólnego naszego kochanego miasta.

 5. p.dabrowski mówi

  Rzeczywiscie lampy swieca juz od jakiegos czasu. Ten portal ani dziennikarski, ani tym bardziej rzetelny…

 6. Sławomir Olzacki mówi

  P.Dabrowski: Proszę czytać uważniej. Napisałem „Wczoraj mieliśmy okazję podziwiać oświetlony nowymi latarniami Rynek, którego remont zbliża się do końca”. Nigdzie nie jest napisane, że była to inauguracja oświetlenia. Pozdrawiam serdecznie.

 7. Anon mówi

  A przede wszystkim imponująca pustka..

 8. misiek mówi

  wspaniała patelnia…wszyscy będziemy zachwyceni tym wylewem betonu za miliony naszych podatków

 9. Ellka mówi

  OHYDA.

 10. ss mówi

  Zamiast drzew mamy lampy 😀

 11. Otek mówi

  A zamiast mozgu mamy przeswiadczenie o wlasnej zajebistosci

 12. Julka mówi

  Za miliony naszych podatkow Sorro zorganizuje nam bibe na „starych blokach” beda faje i narkole – bedzie fajnie

 13. wyborowa mówi

  Powstaje pytanie gdzie teraz na tej betonowej pustyni będą mogli w spokoju spożywać alkohol wyborcy Patologicznego Komitetu Wyborczego Jacka Jaworowskiego?

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej