Polbram

Napad na stację paliw w Różanie. Sprawca ujęty w Gogolach.

0 905
Do napadu doszło tuż po 4 rano w czwartek 17. maja. Bandyta wszedł na stację paliw w Różanie, sterroryzował pracownicę stacji, skradł utarg z kasy i uciekł. W chwilę po napadzie policja zorganizowała blokady dróg w powiecie makowskim i powiatach ościennych.
Napastnik uciekał przez Maków w stronę Ciechanowa drogą krajową DK60. Został zatrzymany za Karniewem, w Gogolach Wielkich. W samochodzie 35-letniego przestępcy (mieszkańca pow. płońskiego) policjanci znaleźli m.in. broń gazową, kominiarkę, łomy oraz pieniądze, które były poukrywane w różnych miejscach w pojeździe.
Policjanci byli dobrze przygotowani do akcji ponieważ od pewnego czasu na terenie woj. mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego dochodziło do napadów na stacje paliw. Było ich w sumie 11. Policjanci ustalają teraz czy ich sprawcą był ujęty wczoraj przestępca.
Zdjęcia: Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu/KK
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej