Na kogo głosować? Sprawdź, który którzy kandydaci są najbliżsi Twoim poglądom

0 2 044

Na kogo głosować? Sprawdź, który którzy kandydaci są najbliżsi Twoim poglądom 

Kampania wyborcza zbliża się do końca. 13 października oddamy głosy na kandydatów na posłów i senatorów. Jak wybrać tych, których program jest nam najbliższy?

Mogą w tym pomóc dwa testy wyborcze – proste do wypełnienia.

Z pomocy testu zamieszczonego na stronie

https://latarnikwyborczy.pl/

skorzystało do chwili publikacji tego artykułu 1 375 370 osób.

Drugi, składający się z 20 pytań test zamieszczony jest na stronie

https://mamprawowiedziec.pl/

Pytania zawarte w kwestionariuszu dotyczą najważniejszych spraw i problemów, którymi w danym momencie żyją obywatele. Są więc pytania zarówno o przyszłość węgla, jak i o stosunek do odnawialnych źródeł energii. O to jak rozwiązać problem braku lekarzy oraz finansowania służby zdrowia, i jak radzić sobie z brakiem pracowników w firmach. O to, czy podnosić, czy też raczej obniżać podatki, a także o to, do czego powinna przygotowywać polska szkoła. Kwestionariusz z pytaniami przygotowują eksperci z różnych dziedzin życia społecznego i gospodarczego.

Na tej stronie możemy znaleźć także wiele innych pożytecznych informacji o komitetach wyborczych, kandydatach i ich programach.

Zachęcamy do sprawdzenia swoich wyborczych preferencji, a przede wszystkim – do udziału w nadchodzących wyborach! To już w najbliższą niedzielę 13 października. Do zobaczenia przy urnach!

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej