Na kogo będziesz mógł głosować w swoim okręgu wyborczym w Makowie Maz. w 2024 roku

739

Wybory Samorządowe w 2024 odbędą się w dniu 7 kwietnia. Będziemy wybierać lokalne władze: wójtów, radnych i  gmin, rad powiatów, rad dzielnic i sejmików województw oraz prezydentów miast, burmistrzów i wójtów.

Kandydaci z Makowa Mazowieckiego do Sejmiku Wojewódzkiego

Z Makowa Mazowieckiego kandydują dwie osoby:

  • LESIŃSKA Hanna – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
  • DZIADAK Ryszard – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Pełna lista kandydatów do Sejmiku z okręgu Nr 6: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/sejmik_wojewodztwa/okreg/140000/6


Kandydaci do Rady Powiatu Maków Mazowiecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • KOS Andrzej Jan
  • STRZELECKI Grzegorz Marian
  • WYSZCZELSKA Beata Małgorzata
  • POLITOWSKI Krzysztof
  • KOBYLIŃSKA Katarzyna
  • ROGALSKA Barbara

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • TRELA Halina Elżbieta
  • KOŁODZIEJSKI Cezary
  • PLEWNIAK Elżbieta
  • ZALEWSKI Janusz
  • ZYSK Konrad
  • CIESIELSKA Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI MAKOWSKIEJ

  • WŁOCZKOWSKA Teresa Jolanta
  • JANKOWSKI Janusz
  • OSTROWSKA Ewa
  • LESZCZYŃSKA Ewa Maria
  • ZALEWSKI Jerzy
  • KLIK Sławomir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA POWIATU

  • MRÓZ Jan
  • DĄBROWSKA-KOT Agnieszka
  • KOLOS Jan Piotr
  • GOŁYŚ Barbara
  • CELMER Mariusz
  • SZACHERSKA Izabela

Kandydaci na Burmistrza miasta Maków Mazowiecki

CIAK Tadeusz – KWW NASZE MIASTO


Kandydaci do Rady Miasta Makowa Mazowieckiego

Kandydaci na Radnych Rady Miejskiej okręg nr 1

  • Długołęcka Małgorzata Jolanta, Maków Mazowiecki – KWW NASZE MIASTO
  • Szempliński Marek, Maków Mazowiecki – KWW Obywatele Dla Powiatu

Ulice: Hanki Sawickiej, Fryderyka Chopina, Graniczna, Jaśminowa, Juliusza Słowackiego, Krótka, Marii Konopnickiej, Mazowiecka, Prosta, Różańska, Sportowa, Wąska, Władysława Broniewskiego

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 2

  • BUGAJ Małgorzata – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • LEŚNIAK Sławomir Maciej – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Grzybowa, Jałowcowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Janka Krasickiego, Świerkowa, Warszawska, Wierzbowa, Wiśniowa, Żytnia

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 3

  • ZMORZYŃSKI Paweł – KWW NASZE MIASTO
  • CZERENOWICZ Piotr – KWW STARE MIASTO-NOWE ZMIANY

Ulice: Maków Mazowiecki ulice: Adamowska, Brzozowa, Buźniczna, Dunaj, Franciszkańska, Grabowa, Kanałowa, Łąkowa, Nadrzeczna, Poprzeczna, Przasnyska bez Nr 2, Przemysłowa, Zielony Rynek

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 4

  • FALBA Paweł – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Armii Krajowej, Chabrowa, Cicha, Cmentarna, Długa, Dolna, Konwaliowa, Liliowa, Nowa, Piaskowa, Rumiankowa, Różana, Słonecznikowa, Spokojna, Stanisława Moniuszki od Nr 49, Wesoła, Wrzosowa, Fiołkowa

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 5

  • DOBRZYŃSKI Arkadiusz – KWW NASZE MIASTO
  • SAWICKI Wiesław – KWW WIESŁAWA SAWICKIEGO

Ulice: 1 Maja Nr 1, 4, 5, 6, Adama Mickiewicza Nr 3, 5, 6, 8, Kilińskiego, Kościelna, Przasnyska 2, Rynek, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki Nr nieparzyste od 1 do 47, Tadeusza Kościuszki, Zwrotna

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 6

  • SZCZUCIŃSKI Tadeusz – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • SZCZYGIELSKA Bożenna – KWW NASZE MIASTO

Ulice: 1 Maja Nr 7, 9, 11, 13, Generała Pułaskiego 9, Stanisława Moniuszki Nr parzyste od 4 do 40

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 7

  • SKÓRZYŃSKI Przemysław – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • OGAR Krzysztof Adam – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO

Ulice: Adama Mickiewicza Nr 25, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 29, 30, 30A, 33

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 8

  • ŚWIĘTORECKI Stanisław – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • TARTANUS Andrzej – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Duńskiego Czerwonego Krzyża, Kolejowa, Kopernika Nr 1, 4, 5, 6, 6B, 7, 9, 9A, 11, Słoniawska

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 9

  • KĄDZIELA-PASZKIEWICZ Katarzyna – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • ŚMIAŁKOWSKI Michał Arkadiusz – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Ciechanowska Nr 3B, 3C, 3D, 3E, 3J, Admirała Rickovera

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 10

  • PIĄTEK Mirosław – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Ciechanowska 3A, 3F, 3G, 3I, od Nr 4 do Nr 34, Zrembowska

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 11

  • RZEPIŃSKI Adam Mateusz – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI,
  • BARAŃSKI Rafał Paweł – KWW OBYWATELE DLA POWIATU
  • BOGUSZEWSKI Grzegorz – KWW NASZE MIASTO
  • TUROWSKI Eryk – KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI MAKOWSKIEJ

Ulice: Ciechanowska 3H, Dobra, Kopernika Nr 8, 10, 12, 13, 15, 25, 37, 39, Letnia, Macieja Rataja, Miła, Pogodna, Rolna, Rzemieślnicza, Spacerowa, Wspólna, Wiejska, Wiosenna, Zachodnia, Zagrodowa

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 12

  • GOŁOTA Anna – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • PACZKOWSKI Marian – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Adama Mickiewicza Nr 10, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, Generała Pułaskiego Nr 2D, 2E

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 13

  • SAWICKI Zdzisław – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Generała Pułaskiego Nr 2, 2A, 2B, 2C, od Nr 4 do Nr 46 bez Nr 9, Królowej Jadwigi

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 14

  • KACPRZYCKA Agnieszka – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • ZABIELSKI Waldemar – KWW NASZE MIASTO

Ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Elizy Orzeszkowej, Konstytucji 3‑go Maja, Mieszka I, Czesława Miłosza, Polna, Sobieskiego, Władysława Jagiełły, Wincentego Witosa bez Nr 4

Kandydaci na Radnych Miejskich okręg nr 15

  • OLSZEWSKA Agata Judyta – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
  • MIECZNIKOWSKI Dariusz Artur- KWW NASZE MIASTO

Maków Mazowiecki ulice: Bolesława Prusa, Bursztynowa, Diamentowa, Henryka Sienkiewicza, Hugo Kołłątaja, Jagodowa, Józefa Piłsudskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Leopolda Staffa, Malinowa, Perłowa, Poziomkowa, Porzeczkowa, Rubinowa, Stanisława Staszica, Władysława Stanisława Reymonta, Szafirowa, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Wincentego Witosa Nr 4, Zofii Nałkowskiej

Gdzie mogę głosować:

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Sportowa 9, 06-200 Maków Mazowiecki – ulice: Fryderyka Chopina, Graniczna, Grzybowa, Hanki Sawickiej, Jałowcowa, Janka Krasickiego, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Klonowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Marii Konopnickiej, Mazowiecka, Ogrodowa, Prosta, Różańska, Sportowa, Świerkowa, Warszawska, Wąska, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Żytnia

Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Generała Pułaskiego 15, 06-200 Maków Mazowiecki – 1 Maja Nr 7, 9, 11, 13, Adama Mickiewicza Nr 10, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, Generała Pułaskiego Nr 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, od Nr 4 do 46, Królowej Jadwigi, Stanisława Moniuszki Nr parzyste od 4 do 40

Liceum Ogólnokształcące, ul. Kopernika 2, 06-200 Maków Mazowiecki – ulice: Adama Mickiewicza Nr 25, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 29, 30, 30A, 33, Admirała Rickovera, Ciechanowska Nr 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3I, 3J, od Nr 4 do 34, Duńskiego Czerwonego Krzyża, Kolejowa, Kopernika Nr 1, 4, 5, 6, 6B, 7, 9, 9A, 11, Słoniawska, Zrembowska

Zespół Szkół, ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 3, 06-200 Maków Mazowiecki – Maków Mazowiecki ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bursztynowa, Ciechanowska Nr 3H, Czesława Miłosza, Diamentowa, Dobra, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Hugo Kołłątaja, Jagodowa, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Piłsudskiego, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konstytucji 3-go Maja, Kopernika Nr 8, 10, 12, 13, 15, 25, 37, 39, Leopolda Staffa, Letnia, Macieja Rataja, Malinowa, Mieszka I, Miła, Perłowa, Pogodna, Polna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rolna, Rubinowa, Rzemieślnicza, Sobieskiego, Spacerowa, Stanisława Staszica, Szafirowa, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Wiejska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Stanisława Reymonta, Wspólna, Zachodnia, Zagrodowa, Zofii Nałkowskiej

Miejski Dom Kultury, ul. Stanisława Moniuszki 2, 06-200 Maków Mazowiecki – Maków Mazowiecki ulice: 1 Maja Nr 1, 4, 5, 6, Adama Mickiewicza Nr 3, 5, 6, 8, Adamowska, Armii Krajowej, Brzozowa, Buźniczna, Chabrowa, Cicha, Cmentarna, Długa, Dolna, Dunaj, Fiołkowa, Franciszkańska, Grabowa, Kanałowa, Kilińskiego, Konwaliowa, Kościelna, Liliowa, Łąkowa, Nadrzeczna, Nowa, Piaskowa, Poprzeczna, Przasnyska, Przemysłowa, Różana, Rumiankowa, Rynek, Słonecznikowa, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki Nr nieparzyste od 1 do 47, od Nr 49, Tadeusza Kościuszki, Wesoła, Wrzosowa, Zielony Rynek, Zwrotna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim, ul. Wincentego Witosa 2, 06-200 Maków Mazowiecki – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim

Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim, ul. Mazowiecka 2, 06-200 Maków Mazowiecki – Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej