MKS Makowianka – MKS Przasnysz 4:4 (młodzieżówka)

0 1 145

MKS Makowianka – MKS Przasnysz 4:4 (młodzieżówka).

Stracona szansa na zwycięstwo
Rozegrany w sobotę 15 września w Makowie mecz pomiędzy młodzieżówkami MKS Makowianka – MKS Przasnysz miał dwa oblicza. Do przerwy zanosiło się na zdecydowane zwycięstwo naszych piłkarzy. Grali pewnie, pomysłowo i zdecydowanie. W rezultacie po pierwszych 45 minutach meczu prowadzili 3:0.

Druga połowa należała jednak do młodych piłkarzy z Przasnysza. Wspierani gromkim dopingiem swoich nielicznych kibiców, od razu po gwizdku sędziego na rozpoczęcie II połowy meczu, żwawo uszyli do ataku i zabrali się do odrabiania strat. Skutecznie. Mecz zakończył się remisem 4:4.

MKS Makowianka – MKS Przasnysz, 4:4. Bramki dla Makowianki: Kacper Małkiewicz „Kary” – 3, Patryk Michalak – 1. Bramki dla MKS Przasnysz Bramki dla Przasnysza: Kacper Smurlik, Bartosz Biedrzycki, Przemysław Górniak. Makowianka wystąpiła w składzie Tański Michał – bramkarz, Morawski Kornel, Dawidczyk Krzysztof, Todorowski Mateusz, Piechociński Szymon – kapitan, Purzycki Maciej, Wielechowski Adrian, Tyska Maciej, Małkiewicz Kacper, Kubik Bartosz. Zawodnicy rezerwowi: Rogalski Norbert, Brzostek Mateusz, Michalak Patryk, Bonisławski Krzysztof, Głażewski Kamil. Trener – Jankowski Adam. Mecz sędziował Daniel Kowalkowski z Makowa.