MKKK SHINKYOKUSHIN gospodarzem Kwalifikacji do Mistrzostw Europy

0 1 779

Sebastian Jankowski z Różana jedzie na Mistrzostwa Europy w Karate do Budapesztu!

W sobotę 29 września na Hali im. A.Gołasia w Ostrołęce odbyły się Kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Karate, których organizatorem był MKKK SHINKYOKUSHIN – organizujący zajęcia karate m.in. w Makowie Maz., Różanie czy Płoniawach – Bramurze. Na trzech matach walczyło ponad stu najlepszych zawodników z całej Polski. Do Reprezentacji Polski na listopadowe Mistrzostwa Europy w Budapeszcie zakwalifikowały się tylko dwie osoby z poszczególnych kategorii.

MKKK SHINKYOKUSHIN reprezentowało dwunastu zawodników podopiecznych sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca, z czego czwórka uzyskała kwalifikacje – w nawiasie sekcje w których ćwiczą:
Natalia Nalewajk(Kadzidło), Kinga Kot(Goworowo, Różan), Aleksandra Perzan (Kadzidło), Sebastian Jankowski (RÓŻAN)
, trójka jest w składzie rezerwowym:

Natalia Tyszka (Maków Maz.,Płoniawy – Bramura), Alicja Nalewajk (Kadzidło), Maciej Chrzanowski (Maków Maz.)

godnie zaprezentowali się również:

Gabriela Nicewicz, Olga Boruch, Oliwia Sobiech, Dominik Kur, Damian Todorowski (Maków Maz.)

Wynik sportowy i organizacyjny okazał się ogromnym sukcesem klubu MKKK.

„Teraz przed Sebastianem siedem tygodni ciężkiej pracy. Treningi, dodatkowe sparingi w: Makowie, Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie…, zawody. Ale Natalia Tyszka i Maciek Chrzanowski też muszą być w formie bo są w rezerwie. Natomiast przed Damianem Todorowskim Mistrzostwa Polski i Puchar Polski” – sensei Marian Zając instruktor m.in. w Makowie Maz., Różanie i Płoniawach.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej