Makowianka wygrywa na wyjeździe i utrzymuje pozycję lidera!

2 167

W pierwszym wyjazdowym meczu rundy wiosennej Makowianka wysoko pokonała Sonę Nowe Miasto. Wynik meczu 5:0 dla naszych piłkarzy.

Makowianka rozpoczęła mecz w składzie:  Gorzoch, Kamil Pustoła, Piątek, Zakrzewski, Tyska, Koczara, Krzysiek Pustoła, Obłudka, Złotkowski, Majkowski, Traczewski.

Pierwszą bramkę po ładnej akcji Koczary i Obłudki zdobył już w 6 minucie Traczewski. W 4 minuty później było już 2:0 po pięknym strzale Złotkowskiego z dystansu. Trzecią bramkę dla Makowianki zdobył z rzutu karnego (po faulu na Złotkowskim) Krzysztof Pustoła. W 35 minucie po podaniu Majkowskiego Traczewski zdobył swoją drugą w tej połowie bramkę.

Wynik do przerwy – 4:0 dla Makowianki.

Tuż po przerwie, w 50 minucie meczu wynik meczu na 5:0 ustala Obłudka (po świetnym podaniu Złotkowskiego).

Sona Nowe Miasto – MKS Makowianka Maków Maz. 0:5 (0:4).