Makowianka awansowała do IV ligi!!!

4 796

Po emocjonującym meczu Makowianka pokonała na własnym boisku Kryształ Glinojeck 4:1 (1:0) i tym samym zapewniła sobie awans do IV ligi. Radość piłkarzy i kibiców po zakończeniu meczu nie miała granic. My również przyłączamy się do gratulacji.

Mecz rozegrany został w sobotę 8 czerwca. Nasz zespół wyszedł na boisko w składzie: Gorzoch, Zakrzewski, Piątek, Kamil Pustoła, Krzysiek Pustoła, Koczara, Regulski, Tyska, Złotkowski, Majkowski, Traczewski.

Pierwszą bramkę dla Makowianki zdobył w 26 minucie Traczewski efektownym szczupakiem po rzucie rożnym. Wynik 1:0 dla naszych piłkarzy utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie nasi piłkarze atakowali, ale bramkę zdobyli przeciwnicy. W 65 minucie piłka po rykoszecie trafiła do naszej bramki. Zrobiło się nieciekawie, bo goście nie odpuszczali i atakowali coraz śmielej.

W naszym zespole dokonana został zmiana – za Regulskiego wszedł Obłudka.

W 75 minucie Obłudka strzelił ostro na bramkę. Piłkę dobił Traczewski i Makowianka znowu objęła prowadzenie, którego nie oddała już do końca meczu.

W 85 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Okazję pewnie wykorzystał Pustoła podwyższając wynik na 3:1.

Ostatnią bramkę meczu zdobył Majkowski po podaniu Złotkowskiego. 4:1 dla Makowianki.

Trzeba podkreślić, że kibice obydwu drużyn gorąco dopingowali zawodników, a po zakończeniu meczu kibice z Glinojecka weszli na boisko, by pogratulować Makowiance awansu i dołączyli się do wspólnych przyśpiewek.

Na zdjęciach: mecz Makowianka – Kryształ Glinojeck i radość po meczu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.