Maków z super szybkim internetem

14 2 644

Od maja 2019 r. można będzie korzystać z super szybkiego internetu w Makowie Mazowieckim. Ofertę z prędkością 300 Mbps wprowadza właśnie NETbis sp. z o.o. Dzięki zastosowaniu światłowodów możliwe jest uzyskiwanie prędkości niedostępnych obecnie u żadnego innego operatora na terenie miasta.

Szybki i niezawodny internet bez limitów jest doskonałym rozwiązaniem do domu. Dzięki gwarantowanej prędkości i braku limitu transferów możliwe jest korzystanie z najnowocześniejszych technologi w tym bezproblemowe oglądanie telewizji w rozdzielczości 4K, granie w gry online itp. Jednoczesne korzytanie z telewizji w żaden sposób nie wpływa na komfort korzystania z pozostałych urządzeń w domu.

Internet stacjonarny ma tę zaletę, że jest szybki a jednocześnie nie posiada ograniczeń co do ilości ściągniętych danych. Oznacza to, że niezależnie ile z niego korzystamy nie występuje spowolnienie, nie ma limitu danych. Zastosowanie w domu routera z WiFi pozwala oszczędzać transmisję na telefonie komórkowym. Po przyjściu do domu telefon automtycznie przełącza się na sieć domową i z niej pobiera dane.

Technologia światłowodowa to także niezawodność i gwarancja prędkości. Transmisja za pomocą włókien światłowodowych jest absolutnie odporna na wszelkiego rodzaju zakłócenia. Nie wpływają na nią sąsiednie urządzenia, warunki atmosferyczne jak deszcz czy burze.

Oferta firmy NETbis z Makowa Mazowieckiego jest bezkonkurencyjna. Prędkość 300 Mbps można mieć już w abonamencie 59 zł miesięcznie, dostępne są także mniejsze pakiety w cenie od 39 zł. W zakres usługi wchodzi uruchomienie, konfiguracja i wsparcie techniczne podczas trwania umowy.

Umowa jest na tyle elastyczna, że umozliwia zmianę pakietu 1 raz na miesiąc bez dodatkowych opłat i nie zawiera zapisów „drobnym drukiem”. W ramach usługi oferowane są bezpłatnie routery do podłączenia wielu urządzeń w domu po WiFi.

Dla chcących przetestować jak szybki jest internet możliwe jest testowanie go przez 1 miesiąc za darmo. Wystarczy wypełnić formularz na stronie http://netbis.pl/#formularz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

14 Komentarze
 1. Leszek mówi

  Kiedy super szybki internet dotrze do osiedla nad zalewem i okolic (Konopnickiej, Chopina itd.)? Na chwilę obecną jest dramat, wybór pomiędzy przeciążonym LTE lub Orange ze swoją infrastrukturą telefoniczną pamiętającą czasy PRL’u.

  1. Darek mówi

   Nawet Leszku nie zauważyłeś jak rok czy dwa lata temu Orange kładł światłowód w naszym mieście i dyrdymały wypisujesz…

   1. Lechu mówi

    Dareczku, gdzie na wskazanych powyżej ulicach i widziałeś światłowody? Chętnie bym z nich skorzystał.

 2. Globus mówi

  Jaka jest prędkość wysyłania w nowej ofercie? Wi-Fi też za 0 zł jak przy poprzednich ofertach?

  1. netbis mówi

   Wysyłanie w nowej ofercie 300 Mbps to 50 Mbps. Możliwe jest także łącze symetryczne. Router WIFi przy podpisaniu umowy na min. 12 miesięcy.

 3. mieszkaniec mówi

  Ja mieszkam w tzw „Centrum” miasta i jednak tej oferty wybrać nie mogę. Jedynie po miedzi lub LTE z którego korzystam. Ale za taką cenę 59 zł to bym brał od razu. Ale nie ma co się dziwić Orange po światłowodzie nawet w największych miastach nie ma, a kabel kładą nawet nie po całych blokach. Cztery klatki są podłączone do światłowodu, a piąta i szósta nie! Ale cóż to tylko Orange.

  1. Mietek mówi

   Gdzie w Makowie masz światłowód?

   1. netbis mówi

    NETbis ma światłowody prawie we wszystkich blokach.

    1. Piotrek mówi

     Ale najwyraźniej już nie we wszystkich klatkach i tylko w okolicach „centrum”. Mieszkańcy zza rzeki pewnie jeszcze nie prędko będą mieli możliwość skorzystania z tej nawet i atrakcyjnej oferty.

     1. kret mówi

      Chyba komuś netbis na odcisk nadepnął, co nie Piotrek?

 4. [d] mówi

  A zamierzacie wyjść z ofertą dla mieszkańców gminy/powiatu? Wziąłbym połowę prędkości za taką cenę jutro! I podpisał lojalkę na rok czy dwa…

 5. Maro mówi

  Czy ten internet dostępny jest w domach jednorodzinnych, czy tylko w blokach?

 6. stanisław mówi

  Czy w Makowie jest jakaś kamera monitoryngu miejskiego na żywo. Zobaczyło by się z chęcią swoje rodzinne miasto z daleka. Pozdrawiam Was MAKOWIACY.

 7. Darek mówi

  Od pewnego czasu trwają prace w naszym mieście zmierzające do uruchomienia niebawem Internetu światłowodowego. Na początek podłączane są urzędy, szkoły i inne instytucje państwowe a potem przygotowanie rozciągniętej już infrastruktury światłowodowej do przyłączy bloków i pozostałych domostw. Koniec wakacji już za miesiąc… A po nich…kto wie kto będzie już mógł korzystać z tego dobrodziejstwa w Makowie. Wkrótce się dowiemy.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej