Lista Jednostek Nieodpłatnego Poradnictwa Dostępnych Dla Mieszkańców Powiatu Makowskiego w 2023 roku

0 632

LISTA Jednostek nieodpłatnego poradnictwa na terenie powiatu makowskiego w 2023 roku

Zarządzenie nr 1/2023 Starosty Makowskiego w sprawie sporządzenia Listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnych dla mieszkańców powiatu makowskiego w 2023 roku.

Lista zawiera dane jednostek nieodpłatnego poradnictwa uporządkowane według tematyki poradnictwa, w tym jednostek publicznych, jednostek niepublicznych działających na zlecenie oraz jednostek prowadzących działalność pożytku publicznego działających na zlecenie, którym powierzono zadania z zakresu poradnictwa specjalistycznego na podstawie odrębnych przepisów.
Dane obejmują informacje o nazwie jednostek, zakresie poradnictwa, adresach i danych kontaktowych, w tym o stronach internetowych i numerach telefonicznych, dniach i godzinach działalności oraz kryteriach dostępu do usługi. Ujęto także krajowe infolinie tematyczne, które są ogólnodostępne.
Niniejsza Lista sporządzona została na podstawie art. 8a ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej i będzie aktualizowana.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej