Jechał po zakąskę?

3 7 420

Jechał po zakąskę? 

Mistrz kierownicy uderzył. W budkę z kebabami przy ulicy Kopernika! We krwi miał 3 promile alkoholu. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 2 czerwca o godzinie 14:15.

Jak informuje mł asp. Monika Winnik z makowskiej KPP,

„ Kierujący citroenem, mieszkaniec Makowa Maz., stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w kiosk. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie”.

Nie było to jedyne zdarzenie ostatniego weekendu. Makowscy policjanci odnotowali w tym okresie jeden wypadek i dwie kolizje z udziałem nietrzeźwych kierowców.

Policja poszukuje sprawcy wypadku w Młodzianowie

Do groźnego wypadku drogowego doszło w niedzielę (2.06.) około godz. 13:25 w Młodzianowie na drodze krajowej nr 57. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący nissanem wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania, wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym Hondą, mieszkańcu Warszawy, który chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze i przewrócił się do rowu w wyniku czego doznał złamania kończyn.

Kierujący nissanem nie zatrzymał się.
Policjanci apelują do świadków tego zdarzenia o pomoc w ustaleniu sprawcy. Takie informacje można przekazać anonimowo pod numer 29 7177 200, bądź osobiście w KPP w Makowie Maz.

Kolizja w Bobinie-Grzybkach

W sobotę 1 czerwca o godz. 8:55 w Bobinie-Grzybkach kierujący seatem, mieszkaniec pow. przasnyskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zabrany do szpitala.
Trzecim „bohaterem” minionego był makowianin, który zdemolował budkę z kebabami przy ul. Kopernika.

Policja przypomina:

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów albo pojazdów określonego rodzaju na okres nie krótszy niż 3 lata oraz orzeka świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5 tys. złotych. Świadczenie pieniężne może być orzeczone przez sąd nawet do kwoty 60 tys. złotych.

Na zdjęciach: zdemolowana przez pijanego makowianina budka przy ul. Kopernika.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Zocha mówi

  (…) zdemolowana przez opijanego makowianina budka przy ul. Kopernika.”

  Kurde, czy tak trudno jest przeczytać tekst przed dodaniem go na stronę w celu wykluczenia błędów?
  Czy to szkoła podstawowa redaguje?

 2. Grzegorz mówi

  Zocha tytuł nimiejszego artykułu jest zatytułowany z ironią jakie wynikało z tego zdarzenia a nie nieznajomości zamieszczonego tekstu.

 3. Zapiekana mówi

  Ale z boku nie było już zakazu parkowania, to se zaparkował xD

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej