Dzieci z makowskich szkół nauczą się pływać

6 2 540

Dzieci z makowskich szkół nauczą się pływać 

Dzięki dotacji, która po raz kolejny pozyskał Urząd Miejski w Makowie Maz., dzieci z klas I-III będą mogły brać udział w darmowych lekcjach nauki pływania na pływalni w Pułtusku.

Zajęcia rozpoczną się 10 marca i będą trwały do czerwca. Umiejętność pływania dzieci będą więc mogły wykorzystać w czasie wakacji.

Pieniądze pozyskano w ramach ogólnopolskiego programu „Umiem pływać”. To projekt Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza. Jest on skierowany do dzieci z klas I-III.

Branti
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

6 Komentarze
 1. Gosc mówi

  W praktyce oznacza to ok. 10 wyjazdów. Wystarczy policzyć tygodnie do końca roku szkolnego z wyłączeniem przerwy świątecznej…
  Dobre i to, ale raczej akcja niż program. Uczniowie makowskich szkół powinni mieć możliwość regularnych wyjazdów na basen w ramach zajęć wychowania fizycznego. Może miasto mogłoby sfinansować transport, a rodzice bilety wstępu i koszty lekcji lub szukać innej formy, ale regularnej.

 2. Patryk mówi

  A może basen w Makowie? To byłoby coś!

  1. aro mówi

   nawet gdyby ktoś nam go za darmo wybudował to miasta nie byłoby stać na utrzymanie basenu.

   1. gosc mówi

    Masz pewnie rację, tylko że mało to wnosi do tematu. Pytanie brzmi: Jak stworzyć uczniom makowskich szkół możliwość regularnego korzystania z zajęć na basenie? Nie tylko dla klas I-III. Nad tym może warto pomyśleć.

    1. Patryk mówi

     Był kiedyś pomysł wybudowania basenu w Makowie? Może ktoś w kampanii wyborczej obieca i wybuduje… Przecież w tym miasteczku nie ma gdzie iść z dzieciakami, jak aura nie sprzyja. A na basenie w Pułtusku co trzecie auto na WMA.

     1. skery mówi

      Powiedziałabym ze conajmniej co drugie. W Pułtusku utrzymuje się a bilety sa po ok. 10 zł. W Makowie na 100% by się utrzymało.
      Pan burmistrz napewno jest obeznany z tematem bo jest częstym gościem na pyłtuskim basenie. Wiec pytanie do burmistrza – dlaczgo w Makowie nie może być basenu?

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej