Dwie procesje Bożego Ciała w 2023 roku w Makowie Maz.

3 2 134

Ołtarze już gotowe, niebawem dwie procesje Bożego Ciała w Makowie Mazowieckim. W 2023 roku każda makowska parafia organizuje własną procesję. Parafia Brata Alberta ma ołtarze przy ulicach Zachodniej, Ciechanowskiej i Kolejowej. Parafia Bożego Ciała, jak co roku, w tych samych miejscach w rynku.

Reklamy sponsorów:

https://brzostek.net.pl/
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. mieszkaniec mówi

  Kiedy będą chcieli zniszczyć naród, zaczną od kościoła. Ks Dziekanowi życzę wszystkiego najlepszego w posłudze kapłańskiej. Widać i w Makowie zagniezdziły się putinowsko propagandowe gnidy.

  1. janek mówi

   Księża to największe obib. oky w kraju, czemu nie ma rozdziału kościoła od pańśtwa? czemu w szkołąch są lekcje religii? cały katolicyzm w Polsce to jedna wielka ściema, ludzie chodzą do kościoła na pokaz, nawet w Makowie to doskonale widać, idą na msze a po mszy obrabiają dupe jedni drugim, tfu na taki kościół. Ja ludziom wierzyć nie bronię, tak samo chodzić do kościoła, ale niech duchowieńśtwo utrzymuja tylko wierni z prywatnych datków i nie mamy nic do siebie, religia w sali parafialnej dla chętnych i wszystko będzie ok, a tak jest wszystko na siłę, o to chodzi?

  2. Marek mówi

   Jak chcesz cos napisac to nic nie bierz😁

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej