Catering dietetyczny z wyborem menu Warszawa – Jak działa?

0 803

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, pełni energii i kreatywności, dla których najważniejsza jest satysfakcja klientów z najlepszego cateringu dietetycznego z wyborem menu Warszawa. Tworząc catering dietetyczny z wyborem menu dokładaliśmy wszelkich starań, aby nasze zestawy dostarczały niepowtarzalnych doznań kulinarnych.

Jak działamy, aby Twoje zamówienie, sprawnie trafiło do Ciebie.

W skrócie działanie naszej firmy z pozoru nie wydaje się trudne. Występują trzy kluczowe etapy, które polegają na: wybraniu diety z naszej oferty, następnie, zamawiasz dietę online przez naszą stronę, my dostarczamy catering pod drzwi, a Ty cieszysz się pysznym i zdrowym jedzeniem. Wszystko z pozoru wydaje się bardzo proste, ale aby zadowolić Ciebie i innych naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby każde dostarczone danie było świeże, przyrządzone z wielką starannością i dostarczone na czas. Całe nasze przedsięwzięcie zaczyna się już podczas zakupu produktów do wykonania waszych dań. Wybieramy tylko produkty z najwyższej półki, które są świeże i pełnowartościowe. W naszych dietach pudełkowych z wyborem menu Warszawa nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy. Stosujemy tylko zdrowe zioła i przyprawy.

Nasze diety pudełkowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo 11 pakietów dietowych, z którymi można się zapoznać na naszej stronie internetowej. Dieta odchudzająca, która optymalna jest dla każdego ceniącego sobie zdrowe odżywianie i wygodę. Dieta domowa są to codzienne trzy posiłki zbilansowane w wersji standard, zawierające: mięso, ryby, ziemniaki itd.

Kolejną dietą w ofercie cateringu dietetycznego firmy Chefbox jest Office Box, którą to najczęściej wybierają osoby zapracowane, spędzające dużo czasu aktywnie. Zestaw ten składa się z dobrze zbilansowanego: śniadania, drugiego śniadania oraz obiadu. Coraz częstszym wyborem staje się u nas dieta Niski IG, która przeznaczona jest dla osób zmagającyh się z insulinoodpornością i cukrzycą typu II. Choroby te są coraz bardziej powszechne wśród polaków.

Młode mamy, w trakcie ciąży, czy też bezpośrednio po niej, sięgają po dietę przygotowaną przez naszych Chef-masterów, czyli dietę Dla Mam. Jest to dieta uzupełniona o wszystkie grupy spożywcze z ograniczeniem tłuszczy zwierzęcych i podrobów. Wyeliminowaliśmy wszystkie składniki, których powinna unikać przyszła mama, między innymi: ser pleśniowy, grzyby oraz surowe kiełki.

Kolejną bardzo ważną dietą w ofercie naszych diet pudełkowych Warszawa z wyborem posiłków jest wegetariańska dieta z rybami, czyli posiłki całkowicie pozbawione mięsa, a następna to dieta wegetariańska i tutaj posiłki są już całkowicie pozbawione mięsa i ryb. W pakiecie znajduje się bardzo dużo nabiału, warzyw, owoców i nasion.

Dieta sportowa, jest w naszej ofercie, głównie z przeznaczeniem dla sportowców. Sprawdza się bardzo dobrze u osób lubiących aktywnie spędzać każdy dzień i zawiera więcej białka, niż dieta standard.

Posiadamy także dietę typu standard bez ryb oraz dietę bez glutenu i laktozy. Ostatnia nowość w naszej ofercie to dieta pudełkowa z wyborem menu Warszawa, która została zoptymalizowana dla każdego klienta, który ceni sobie przede wszystkim zdrowe odżywianie i wygodę. W wyborze menu diety pudełkowej Warszawa wybór posiłków odbywa się przez panel klienta, który ma zawsze do wyboru od trzech do czterech alternatywnych opcji, na każdy z pięciu posiłków w ciągu dnia. Dzięki temu zawsze jemy to, co lubimy. Pięć dobrze zbilansowanych i urozmaiconych posiłków, które posiadają najlepsze składniki odżywcze dla Twojego zdrowego organizmu. Dieta pudełkowa z wyborem menu Warszawa jest odpowiednia dla osób, które chcą zredukować swoją wagę ciała oraz dla tych, którzy chcą utrzymać aktualną masę ciała. Dzięki możliwości doboru kaloryczność naszych posiłków, możemy dopasować dania do naszych treningów i aktywności fizycznych, co w efekcie da nam oczekiwane rezultaty.

Chefbox – catering dla Ciebie.

Nasza rodzinna firma powstała z pasją do gotowania i do świadomego odżywiania się. Catering dietetyczny z wyborem menu jest sposobem na to, aby móc dopasować naszą ofertę do Państwa standardów odżywiania. Jest dowodem na to, że nasze odżywianie nie musi być nudne i monotonne, ale smaczne, kolorowe, pełne smaku i zdrowia. Jesteśmy pewni, że wystarczy tydzień, aby każdy klient przekonał się, że zdrowe odżywianie ma pozytywny wpływ na całe nasze życie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej