Wybierz prezydenta – nasza sonda

5 3 344

Wybierz prezydenta – kliknij i zagłosuj!

W najbliższą niedzielę zdecydujemy o tym, kto zostanie prezydentem RP. W naszym powiecie zdecydowanym zwycięzcą pierwszej tury był urzędujący prezydent Andrzej Duda.

Zanim pójdziemy do lokali wyborczych zapraszamy do udania głosu w naszej sondzie.

Głosować można od tej chwili aż do ogłoszenia ciszy wyborczej.  Po wyborach ogłosimy wyniki i porównamy je z rzeczywistymi.

ZAGŁOSUJ !

Zachęcamy do udziału w wyborach – tych na naszej stronie i oczywiście tych prawdziwych, które odbędą się w niedzielę 12 lipca.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Szymon mówi

  PiS Po jedno gówn……..

 2. jedrus mówi

  Oby sie nie powtorzylo z I tury

 3. Makowianin mówi

  Obecny Prezydent to kandydat sprawdzony i doświadczony, drugi kandydat to wielka niewiadoma, na siłę pragnąca zmiany, czy na lepsze? Wątpię. Obaj kandydaci mają za sobą popierających czy to Amber Gold, czy SKOK Wołomin.

 4. Gość mówi

  Jedynie Pan Prezydent Trzaskowski uratuje Naród Polski przed dyktaturą z nowogrodzkiej

 5. Makowianin mówi

  Przed kim, przed czym, nie wiesz kto stoi za Trzaskowskim, jeśli wygra, to się przekonasz jaki on samodzielny i operatywny, już kamienice zwrócił lokatorom wyrzuconym z lokali, które zamieszkiwały ich rodziny od lat, po czyjej stronie on stoi? Tych co ludzi wyrzucali na bruk?

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej