Świąteczny koncert w farze

0 5 416

Świąteczny koncert w farze 

Były piękne polskie kolędy w perfekcyjnym wykonaniu, ale hitem wieczoru była ulubiona piosenka św. Jana Pawła II – „Barka”. Ze wzruszeniem śpiewali ją wszyscy, a wielu widzów – w tym ksiądz proboszcz Stanisław Dziekan i starosta Zbigniew Deptuła nawet tańczyli, trzymając się za ręce

Kapela „Ciupaga”, która wystąpiła z koncertem w kościele pw. Bożego Ciała we wtorek 17 grudnia, dała świetny i prawdziwie świąteczny koncert. Przede wszystkim pięknych polskich kolęd, chociaż muzycy zagrali też piosenkę „Skaldów” i ulubioną piosenkę św. Jana Pawła II – „Barkę”.

Kościół farny wypełniony był po brzegi. Kto przyszedł nie żałował. Kto nie był, może zobaczyć zdjęcia, posłuchać nagrań i obejrzeć filmiki z tego wydarzenia.

Gratulujemy staroście pomysłu zaproszenia „Ciupagi” do Makowa. Finaliści konkursu „Mam talent” także na żywo okazali się świetni i wprowadzili nas w świąteczny nastrój.

Branti
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej