Repertuar Kina MAZOWSZE od 5 listopada

0 446

RODZINKA RZĄDZI

Tim i jego żona, Carol ( żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 107 min.
Sugerowany wiek: B/O

2D, Dubbing

05-08 listopada godz: 15:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=zFgXikmZIeU


NIE CZAS UMIERAĆ


James Bond wycofał się z czynnej służby i spokojnie spędza czas na Jamajce. Tymczasem jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja okazuje się o wiele bardziej zdradziecka, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.
Gatunek: Akcja, Thriller
Produkcja: Wlk. Brytania, USA
Czas: 163 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, Napisy

05-08 listopada godz: 18:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=npKjBQ7CEJQ

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej