Repertuar Kina MAZOWSZE od 27 Stycznia

0 171

KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE

Nadchodzi sequel nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. Film zarobił na całym świecie ponad 550 milionów dolarów. Kontynuacja Dreamworks Animation pod tytułem „Kot w butach. Ostatnie życzenia” zostanie wyreżyserowana przez Joela Crawforda i wyprodukowana przez Marka Swifta. Głosu tytułowemu kotu ponownie użyczy nominowany do Oscara® Antonio Banderas. Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 100 min.
Sugerowany wiek: 6 lat

2D, DUBBING

27-28 stycznia godz: 17:00
30 stycznia godz: 17:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=mGmNFtrIK-8TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA

Akcja „Terrifier 2. Masakra w Święta” rozgrywa się w Halloween. Tym razem klaun Art na swoje ofiary upatrzy Siennę (Lauren LaVerra), jej najbliższych, oraz przyjaciół nastolatki. Maniakalny zabójca znowu pokaże swoją prawdziwą bezlitosną twarz i udowodni, że jego okrucieństwo nie zna granic.

Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Czas: 139 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

27-28 stycznia godz: 19:00
30 stycznia godz: 19:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=3uoa0YmF984

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej