Repertuar Kina MAZOWSZE od 16 września

0 201

DRAGON BALL SUPER: SUPER HERO

The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids(Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)? Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

Gatunek: Animowany, Przygodowy, Sensacyjny
Produkcja: Japonia
Czas: 100 min.
Sugerowany wiek: 13 lat

2D, Dubbing

16-19 września godz: 17:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=lHNLJ-j2lvgSZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

Malwina, przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie, wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans.

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Czas: 100 min.
Sugerowany wiek: 13 lat

2D

16-19 września godz: 19:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Th2VgqiycgE


PIES W ROZMIARZE XXL

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

Gatunek: Animowany, Familijny, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 88 min.
Sugerowany wiek: 6 lat

2D, Dubbing

17 września godz: 15:00 – Kino przyjazne sensorycznie

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=VMscwXf8sFcZostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej