Polbram

Repertuar Kina MAZOWSZE od 14 WRZEŚNIA

0 321

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA: ZMUTOWANY CHAOS

Po latach w ukryciu przed ludzkim światem, bracia wyruszają, aby zdobyć serca nowojorczyków. Wierzą, że ich bohaterskie czyny zapewnią im akceptację. Ich nowa przyjaciółka April O’Neil pomaga im w walce z tajemniczym syndykatem.

Gatunek: Animowany, Przygodowy
Produkcja: USA
Czas: 99 min
Sugerowany wiek: 7 lat

2D, DUBBING

14 września godz: 17:00
16-18 września godz: 17:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=i6hT8FSjgzU

TEŚCIOWIE 2

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Czas: 95 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D

14 września godz: 19:00
16-18 września godz: 19:00
22-23 września godz: 19:00
25-26 września godz: 19:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=2jnLwh95SAg


MAVKA I STRAŻNICY LASU

Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca wróżkę i człowieka ma szansę przetrwać?

Gatunek: Animowany, Familijny, Przygodowy
Produkcja: Ukraina
Czas: 99 min
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

16 września godz: 15:00 – KINO PRZYJAZNE SENSORYCZNIE

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=iq_0w05p3R8

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej