Repertuar Kina MAZOWSZE od 14 stycznia

0 450

CLIFFORD. WIELKI CZERWONY PIES

Ośmioletnia dziewczynka, Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Na poszukiwania udaje się ze swoim wujem Caseyem i szkolnym kolegą Owenem. Clifford wzbudza powszechne zaciekawienie. Przyciąga również uwagę złego naukowca, który chce aby Clifford został jego psem.


Gatunek: Familijny
Produkcja: USA
Czas: 96 min.
Sugerowany wiek: 6 lat

2D, Dubbing

14-17 stycznia godz: 17:00
22 stycznia godz: 15:00 – Kino przyjazne sensorycznie


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=OPdHTXV5iFs


RESIDENT EVIL: WITAJCIE W RACCOON CITY


Raccon City, niegdyś kwitnąca siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, jest teraz umierającym miastem na Środkowym Zachodzie. Przeniesienie firmy sprawiło, że miasto stało się pustkowiem…ale zło czai się wszędzie. Grupa bohaterów musi odkryć prawdę stojącą za Umbrella, aby przetrwać.
Gatunek: Akcja, Horror
Produkcja: USA, Niemcy
Czas: 107 min.
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, Napisy

14-17 stycznia godz: 19:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=n0Z4CKe7ZSo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej