Repertuar Kina MAZOWSZE od 12 SIERPNIA

0 350

KICIA KOCIA NA PIKNIKU

Z drogi śledzie, Kicia Kocia jedzie! Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć. Uwielbianą przez najmłodszych rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi Packiem, Adelką i Juliankiem uda się na basen, plażę i oczywiście na piknik! Zobaczymy też, jak poznaje nowego kolegę podczas gry w piłkę, uczy się ważnej lekcji bawiąc się w sklep oraz odwiedza swojego wujka na wsi, gdzie zachwyca się jego nowym traktorem!

Gatunek: Animowany, Familijny
Produkcja: Polska
Czas: 45 min
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

11-12 sierpnia godz: 16:30
14 sierpnia godz: 16:30
18 sierpnia godz: 16:30


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=dt5KoU7xQmc


MISSION: IMPOSSIBLE – DEAD RECKONING PART ONE

Siódma część popularnej serii powróci. Ethan Hunt (Tom Cruise) ponownie zmierzy się z niebezpiecznymi przeciwnikami dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń. Zdjęcia były realizowane między innymi w Rzymie. Po raz kolejnym reżyserem filmu z serii Mission Impossible jest Christopher McQuarrie.

Gatunek: Akcja
Produkcja: USA
Czas: 163 min
Sugerowany wiek: 15 lat

2D, NAPISY

10 sierpnia godz: 16:00 / 19:30
11-12 sierpnia godz: 18:00
14 sierpnia godz: 18:00
18 sierpnia godz: 18:00


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=MPuIKEaw1Ag


MIRACULOUS: BIEDRONKA I CZARNY KOT. FILM

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.

Gatunek: Animowany, Familijny, Przygodowy
Produkcja: USA, Francja, Japonia, Korea Południowa
Czas: 100 min
Sugerowany wiek: B/O

2D, DUBBING

19 sierpnia godz: 17:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=AcafQsZazvQ

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej