Nareszcie mamy miejską toaletę – na razie jedną

2 2 692

Na skrzyżowaniu Mickiewicza i Polnej, w okolicach Zespołu Szkół stanęła, nowoczesna miejska toaleta. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo estetycznie, posiada dwie kabiny i jest dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych oraz dzieci. W końcu miasto doczekało się toalety z prawdziwego zdarzenia. Uwzględniając dużą liczbę młodzieży oraz przystanek autobusowy lokalizacja to strzał w dziesiątkę.

Koszt toalety to około 250 tysięcy i jest częścią powstającego przystanku przy ul. Polnej. W ramach inwestycji powstaną również nowe wiaty przystankowe w innych częściach miasta. Koszt calej inwestycji to 1,2 mln z czego 700 tysięcy to dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego”. Trwa dyskusja ile i gdzie mają być postawione.

Może czytelnicy wskażą odpowiednie lokalizacje?

Reklama

laptop za bon

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Maks mówi

    Ciekawy pomysłem na przystanek byłby „zajazd przy zapiekankach”.
    Wystarczyłoby przerobić wjazd aby był możliwy jadąc od Ciechanowa za zapiekankami w prawo i wyjazd do ulicy Polnej.

  2. Pasażer mówi

    Jest główny punkt przesiadkowy na Ciechanowskiej, bez wiaty i w miejscu do tego nie przeznaczonym. Co Miasto na to? Nie musi być na bogato, ważne żeby powstał główny punkt przesiadkowy.

Wdrożyliśmy RODO, chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę Więcej informacji Akceptuj Czytaj więcej