Makowianka uległa rezerwom Pogoni Siedlce 1:3

0 1 433

Nie wystarczyła ambicja i wola walki ani liczebna przewaga w II połowie meczu. W rozegranym w sobotę 24 sierpnia meczu 3 kolejki IV ligi Makowianka uległa rezerwom Pogoni Siedlce 1:3 (0:1).

Pierwszą bramkę dla gości zdobył w 26. minucie spotkania Przemysław Rodak po dośrodkowaniu Dominika Krupy. Wynik ten utrzymał się do przerwy, mimo że nasi piłkarze atakowali zawzięcie.

W przerwie meczu odbyło się losowanie dwóch nagród dla posiadaczy biletów na mecz.

Tuż po przerwie, gdy po nieprzyjemnym incydencie zawodnik Pogoni Siedlce Patryk Kostyk został ukarany czerwoną kartką, w serca kibiców wstąpiła nadzieja, że nasi piłkarze dzięki liczebnej przewadze szybko odrobią stratę i strzelą zwycięską bramkę. Piłkarze Makowianki ruszyli do przodu, odsłaniając własne tyły.

Piłkarze z Siedlec wykorzystali to bezlitośnie. W 69 minucie kontrę siedleckiego zespołu wykorzystał Sebastian Barej. Nasi piłkarze, nie mając już nic do stracenia, atakowali nadal. W rezultacie na kwadrans przed końcem meczu goście zdobyli trzecią bramkę. Dośrodkowanie Dominika Barciaka wykorzystał Aleksander Woźnica.

W przedostatniej minucie meczu bardzo ładnym strzałem z dystansu popisał się Patryk Koczara, który zdobył honorową bramkę dla Makowianki.

Trudno być zadowolonym z wyniku, trzeba jednak podkreślić dobrą postawę i wolę walki piłkarzy Makowianki. Warto także dodać, że w drużynie Pogoni Siedlce wystąpili zawodnicy z pierwszej drużyny, którzy znaleźli się poza kadrą meczową na spotkanie z Gryfem Wejherowo. Ulegliśmy mocnemu przeciwnikowi.

Makowianka Maków Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:3 (0:1)
Bramki: Patryk Koczara 89 – Przemysław Rodak 26, Sebastian Barej 69, Aleksander Woźnica 75
Żółte kartki: Kacper Matusiak 52, Marek Piątek 61 – Dominik Krupa 25, Aleksander Woźnica 57
Czerwona kartka: Patryk Kostyk 52 (Pogoń, za niesportowe zachowanie)
Sędzia: Adrian Majewski (Płock)

Na zdjęciach: mecz Makowianka – Pogoń Siedlce, Maków Maz. 24.08.2019 r.